Олександр Сєнкевич привітав випускників «Могилянки» з отриманням дипломів

Об этом сообщает vindaily.in.ua со ссылкой на СМИ.


У середу, 3 липня, у Миколаївському обласному палаці культури відбулася конвокація випускників ЧНУ імені Петра Могили.


Про це повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.


Молоді люди отримали омріяні дипломи, підкріплені ґрунтовними знаннями, здобутими упродовж років навчання в університеті.


Традиційно свято почалось покладанням квітів до Меморіалу героїв-ольшанців. Після чого студенти в мантіях пройшли вулицею Соборною до місця проведення урочистостей.


На церемонію завітали викладачі, батьки та почесні гості, зокрема, заступник голови облдержадмінстрації Олександр Трайтлі, міський голова Олександр Сєнкевич, заступник начальника департаменту освіти і науки облдержадмінстрації Наталія Сокульська.


Вітаючи випускників, міський голова зазначив: «Студентство — чудовий період життя, під час якого молодь має можливість здобути неоціненний досвід, відчути неперевершені емоції дружби та кохання. Сьогодні я звертаюсь до вас, як до колег, адже студентів тут вже немає. Для вас починається реальне життя. На шляху до мети перетворюйте свої мрії у конкретні плани. Розвивайте у собі критичне мислення. І завжди перед тим, як зробити важливий крок у житті, задавайте собі питання: навіщо я це роблю».


Особливу вдячність Олександр Сєнкевич висловив батькам за гідне виховання дітей і той вибір, який вони допомогли зробити нинішнім випускникам. Молодим спеціалістам міський голова побажав успіху, вдалого працевлаштування і віри в свої сили.


Дякую викладачам за освіту, а батькам за постійну підтримку та допомогу. Шановні випускники, ви поповнюєте інтелектуальну еліту міста Миколаєва і нашої країни. Впевнений, у вас все буде добре. Вірте у себе»


Опісля привітальних слів відбулося вручення відзнак і довгоочікуваних дипломів, а молоді фахівці не втомлювалися отримувати привітання від своїх найближчих та друзів.


Джерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/олександр-сєнкевич-привітав-випускн/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя