Чинний парламент матиме шанс ухвалити останні закони 11 липня, - спікер Ради

Чинний парламент матиме шанс ухвалити останні закони 11 липня, — спікер Ради Андрій Парубій. Фото: Дмитро Ларін / Українська правда

"Я не буду цього приховувати. Зараз більшість депутатів працюють на виборчих округах. Тому я запропонував провести позачергове засідання 11 липня, аби в парламенті була найбільша концентрація депутатів", — сказав Парубій, інформує "Громадське". Об этом сообщает noocrat.in.ua со ссылкой на СМИ.

Голова парламенту зазначив, що сподівається на ухвалення Виборчого кодексу, безпекових законів, а також подання президента про звільнення з посади міністра закордонних справ Павла Клімкіна і призначення Вадима Пристайка.

Парубій додав, що позачергове засідання Верховної Ради можливе у перерві між ранковим і вечірнім пленарним засіданням.

Нагадаємо, що на сьогоднішньому засіданні Ради Парубій зазначив, що згідно статті 94 Конституції України у президента є 15 днів після отримання ним закону, щоб підписати його або повернути зі своїми вмотивованими і сформульованими пропозиціями до Верховної Ради України для повторного розгляду. Цей термін вичерпався 27 червня.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/chynnyy_parlament_matyme_shans_uhvalyty_ostanni_zakony_11_lypnya__spiker_rady_295977.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя