Росія збільшила поставки озброєнь та техніки в ОРДЛО, - розвідка


Росія почала активно завозити боєприпаси та військове майно на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей

Про це під час брифінгу повідомив речник Міноборони Максим Праута з посиланням на дані розвідки. Об этом сообщает konkretno.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Керівництво Росії, попри заяви про нібито підтримку мирних ініціатив України, активізувало логістичне забезпечення окупаційних військ на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях. Зокрема, з початку листопада ц.р. зросла інтенсивність завезення автомобільним транспортом з території РФ, через неконтрольовані ділянки кордону, боєприпасів та військового майна на бази зберігання 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ. Рух автомобільних колон через населені пункти тимчасово окупованої української території здійснюється переважно у нічний час, що спричиняє збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод", — повідомив Праута.

Зокрема, за словами речника, 5 листопада сталося зіткнення військової вантажівки, яка рухалась в колоні, з легковим автомобілем. Російське окупаційне командування намагається приховати інформацію про цю та інші аварії при транспортуванні боєприпасів та вибухонебезпечних матеріалів.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/07/rosiya_zbilshyla_postavky_ozbroyen_ta_tekhniky_v_ordlo_rozvidka”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя